Haberler

 • Brillife Antalya etkinligi

  Brillife Antalya etkinligi

  08 / 12 / 2011

   büyük bir katılım eşliğinde ve adeta bir şölen havasında ilk gününü tamamladı...

  aktifperde, brillife' ın  FETHİYE TEMSİLCİSİ OLARAK, KATILIMA DESTEKTE BULUNDU.

  Modell011

  DAHA FAZLA BİLGİ
 • ... Görüşleriniz bizim için değerlidir ...

  ... Görüşleriniz bizim için değerlidir ...

  01 / 01 / 2012
  En güzel kumaşları sizin için bir araya getirdik. Koleksiyonlarımıza gözatmanızda fayda var. Mail' lerinizi bekliyoruz.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • aktif perde, Size Özel Mekanlar

  aktif perde, Size Özel Mekanlar

  14 / 01 / 2012
  Aktif tekstil ile mekanlarınız tarzınızı yansıtsın
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • EVİMİZİN HAVASINI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİZ ?

  EVİMİZİN HAVASINI NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİZ ?

  14 / 01 / 2012

  Evinizin havasını değiştirmek istiyorsanız bunun en pratik yollarından biri yeni boya ve perdelerinizi yenilemektir. perde seçimi sırasında dikkat edilmeli? Nasıl bir perde kumaşı tercih edilmeli? Perde asmanın farklı yolları nelerdir? 

  ***GÖZLERDEKİ ŞIKLIK***

  Öncelikle evinizde nasıl bir tarz yakalamak istediğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Pencereler bir odanın en önemli odak noktalarından biri olduğundan kumaş ya da asma şeklini belirleyin. Ayrıca perdelerinizi yenilerken ne kadar bir bütçe ayıracağınıza da karar vermelisiniz.

  Piyasadaki farklı seçeneklerdeki perde kumaşları arasında dikilmiş ve asmaya hazır perdeler en ekonomik çözümlerden ve özel dikim perdelere göre daha hesaplı bir seçenek olabilir. Hazır perdelerde kumaş ve asma şeklinde sınırlı kalabiliyorsunuz. Daha farklı bir kumaş, desen ve asma şekli tercih ediyorsanız biraz daha fazla bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

  Ancak bu konuda kesin karar vermeden önce iyi bir araştırma yapmanızı ve tüm seçenekleri incelemeniz akıllıca olacaktır. Perde stilini belirlerken renk ve kumaşlarla oynamak işin en eğlenceli kısmı ama bunun için öncelikle pencere büyüklüğünüzü, şeklini ve hangi odaya uygulayacağınızı gözden geçirmelisiniz.

  Piyasadaki pek çok perde firması perde asma teknikleri, boruları ve perde aksesuarları için farklı seçenekler sunmaktadır.

  PENCERE ŞEKLİNİZE GÖRE PERDE ÇÖZÜMLERİ

  Eski tarz evlerde sık karşılaşılan köşeli ya da çok yüksek tavanlı pencereler bazen sorun yaratabilir. Ancak küçük birkaç detayla bu sorunu halledebilirsiniz.

  Köşe pencerenizde bir odak noktası oluşturabilirsiniz. Rustik perde boruları, çiçek desenli perdeler ve şık tüllerle bu bölüm olduğundan daha sıcak ve davetkar görünebilir. Sade plise perdeler, köşe pencereler için iddiasız bir çözüm olabilir. Köşeli perde boruları ve kendinden büzgülü hazır perdelerle ekonomik çözümler yaratabilirsiniz. Yüksek tavanlı ve pencereli bir yatak odanız varsa, klasik model perdeleri tercih edin. Tüm köşe duvarınızı perde ile kapatmak istemiyorsanız perde borularınızı şık bitiş süsleri veya püsküllerle tamamlayarak perdelerinizin gereksiz yere duvara taşmasını engelleyebilirsiniz.

   

   

  FARKLI DETAYLARLA DAHA KİŞİSEL PERDELER YARATIN

  Perdelerinizi sabitlemek için renkli perde mıknatısları kullanabilir ya da ahşap perde ambranslarını boyayarak farklı bir detay yakalayabilirsiniz. Kadife ya da ipek kurdelelerle farklı yüksekliklerde bağlayacağınız perdeleriniz daha etkileyici bir atmosfer yaratabilir. Yatak odanız için kullanacağınız, her iki tarafı da farklı çiçek desenli perde kumaşı, size mevsim değişikliklerinde alternatif yaratabilir. Farklı kumaşları birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin çizgili ve çiçekli kumaşlarla dengeli bir kır evi havası yakalayabilirsiniz. Düz ve kalın perde kumaşlarını klasik biçimde tavandan yere kadar asarak kullanabilirsiniz. Alta asacağınız tüller daha elegan bir hava yaratır.

  BASİT HİLELERLE ŞIK PENCERELER YARATIN

  Pencerenizi farklılaştırmak istiyorsanız pek çok seçeneğiniz var. Aynı mekanda birden fazla pencere formu varsa veya bir çatı penceresine perde asmanız gerektiğinde bunu bir sorun olarak görmenize gerek yok, basit ve ekonomik çözümlerle üstesinden gelebilirsiniz.

  Pencerenize tül yerine şimdilerde çok moda olan saten ip perdeler asabilirsiniz. Piyasada farklı renk alternatifleri bulunan ip perdelerinizi üzerine asacağınız kristal boncuk, püskül ya da renkli taşlarla süsleyebilirsiniz. Pencereniz hemen kanepenin ya da yatağın kenarından başlıyorsa bu durumda iki taraflı güneşlikler yerine iki kat ince tül asmanız daha uygun bir çözüm. Biraz hareket katmak için üstteki katı, tek tarafta şık bir renso veya braçol ile toplayabilirsiniz. Çatı odalarının pencereleri farklı formlarda olabilir. Özellikle eğimli ve açılı pencereleri örtmek için pencereye sabitlenen panel perdelerden yararlanabilirsiniz. Pencerenin iki yanından asacağınız güneşlikleri nevresim takımlarınızla bütünlerseniz daha etkileyici bir hava yaratırsınız.

  AKILLI PERDELERLE HER ŞEY ÇOK KOLAY

  Katlamalı ve stor perdeler daha çok İtalyan tarzını yansıtır. Eğer daha ekonomik olan hazır perdeleri kullanmak istiyorsanız piyasada pek çok seçenek bulunuyor.

  Dingin ve sade bir dekorasyon anlayışınız varsa stor perde uygun bir çözüm. Ancak bu tarz bir perde için desenli kumaşları tercih etmelisiniz. Geniş ve çok pencereli odalar için yekpare klasik perde seçeneği fazla boğucu durabilir. Her pencereye ayrı asılabilen katlamalı perdeler geniş pencere boşluğunu kırabilir. Ayrıca her perdeyi farklı yükseklikte bırakarak hareket kazandırabilirsiniz. Katlamalı perde seçenekleri arasında da klasik modeller var. Örneğin hem dikeyde, hem yatayda katlanabilen perdeler bol dökümlü ve büzgülü bir etki yaratır. 

  KUMAŞA ALTERNATİF PERDE MODELLERİ STOR PERDE VE JALUZİ PERDELER

  Katlanır panel perdeler artık yalnızca ofislerde kullanılan bir seçenek değil. Mutfak, banyo ya da çalışma odasında kullanabileceğiniz bu tarz perdelerde özellikle düz ve sade renkler tercih ediliyor. Mekanizmalı stor perdeye alternatif sabit stor perde de şık bir seçenek. Bu tarz perdeler için kalın keten dokumalar ya da pamuklu kumaşlar tercih edebilir ve bunları kendinden kurdelelerle bağlayabilirsiniz. Ahşap ve katlamalı jaluzi perde mutfak ve banyo penceresi için şık bir çözüm olabilir. Ancak seçim yaparken mekanizmasının düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Ayrıca pencere ölçünüze dikkat ederseniz hangi boyda ve genişlikte satın alacağınız konusunda tereddüt yaşamazsınız.

  FRANSIZ TARZI PERDE ASMAK

  Mevsim değişikliklerinde perdelerinizi de değiştirmekten hoşlanıyorsanız Fransız tarzını deneyebilirsiniz. Ayrıca serin yaz akşamlarında bu tarz perdeler rüzgarda uçuşarak şık bir atmosfer de yaratır.

  Pencerenizde tülü ve güneşliği aynı biçimde asmak istiyorsanız ikili askı borularından yararlanabilirsiniz. Fazla aydınlık olmayan bir odanız varsa perde seçiminiz için panel tipi perdeler iyi bir çözüm. Özellikle ince kumaşlar ışıktan daha fazla faydalanmanızı sağlar, üstelik oda olduğundan daha geniş durabilir. İki taraflı perdeleri Fransız tarzı astığınızda değiştirmesi de daha kolay olur. Böylece dilediğinizde renklerle de oynayabilirsiniz.

  TÜLLERLE GELEN ŞIKLIK

  İnce tül kumaşlar daha yumuşak bir hava yaratmanızı sağlar. Ancak klasik beyaz tüllerinizden sıkıldıysanız renklendirmeniz ve hareket katmanız mümkün. Örneğin renkli kurdelelerle yapacağınız minik fiyonkları aralıklı olarak tüllerinize takabilirsiniz. Katlamalı perdelerinizi, yanlarından asacağınız farklı tonlarda ya da desenlerde tüllerle bağlayarak zenginleştirebilirsiniz. Organze kumaş tüller pencerenizde dolgun bir görüntü yaratır. Dilerseniz piyasada satılan kenar boncuklarını şeritler halinde tüle dikerek farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Tül perdelerinizi katlamalı perde  asarak da kullanabilirsiniz. Özellikle dikey çizgili ya da dikey çiçek desenli poplin tül kumaşlarla yarı saydam bir gizlilik yaratabilirsiniz.

  HANGİ ODAYA NE RENK PERDE ALALIM?

  Evlerimizin belki de en önemli detaylarından biri de perde ve tüllerdir. Danteller, tualler, taftalar, kadifeler, ipekler, ketenler, camlarımızı güzel göstermekten öte mahremiyetimizi korumamızı sağlar.

  Temiz ve güzel döşenmiş ev kişinin mutluluğunu ve evde zaman geçirme isteğini artırır. Yaptıracağımız tül ve perdeler odamızdaki diğer dekorasyon ile doğru orantılı olmalıdır. Spor mobilya ile gidebilecek modeller daha sade kesimli olmalıdır. Ya da desenli halı ve koltuklar ile uyumlu perdeler ve tüller düz renk ve abartısız olmalıdır. Aksi halde ne mobilya, ne halı ne de perdelerimiz kalitesini gösterir. Ortam boğucu, karışık ve kalitesiz görünür. Klasik döşenmiş mekanın perdeleri spor kesimli kumaş ve modellerden seçilmemelidir. Desen ağırlıklı döşenmiş odada düz renk kumaşlardan yapılmış duvar rengine uygun tonlarda perde seçmeliyiz.

  Doğal kumaşlardan yapılmış perde ve tüller her odada rahatlıkla kullanabileceğimiz dokumalardır. Bunlar ipek, ipek vual, pamuk, keten kumaşlardır. Işığa ve toza karşı duyarlıdır, çabuk yıpranır ve erir, fiyatları sentetik kumaşlara göre oldukça yüksektir, makinede yıkama asla yapılamaz, kuru temizlemeye verilmesi doğru olur; ama elde deterjansız yıkanabilir. Buna rağmen her türlü modelde güzel ve doğru etki verir, doğal malzemeden dokunduğu için hava akımlarını doğrudan alır, daha şık ve gösterişli durur, nefes alan kumaşlardır.

  İşlenmiş elyaf, viskon, polyester dokumalar hem uygun fiyatta hem de makinelerde yıkanabilen kumaşlardır. Sentetik olduğu için odayı iyi havalandırmazlar, rutubetli odalarda sentetik oranı düşük kumaşları tercih etmeliyiz. Bu tarz dokumalarda model çok önemlidir; pilesi az, düz modeller doğru seçimdir. Sentetik dokumaları 30 dereceden yüksek ısıda ve sık yıkamamalıyız.

  Fiyatları 8 milyondan başlayıp 70 milyona kadar olabiliyor. Mekanımızdaki pencerenin genel durumu perdelik modelimizi seçmemizde büyük önem taşır; küçük camlarda sade modeller ve kumaşlar tercih edilmelidir. Karanlık odalarda şeffaf açık renk tül ve perdeler seçilmelidir. Büyük pencereli odalarda yere kadar uzanan, uçuşan, iki üç çeşit perde kullanılabilir.

  Salon ve Oturma Odaları : Salonlar için son senelerin trendi mekanizmalı (stor) perdeler doğru bir seçimdir. Değişik kalitedeki mekanizmaların bazıları çabuk bozulabilir, garantili olanları tercih etmeliyiz. Bu tür modellerde 4 metrelik camda 4,20 metrekumaş kullanılırken, pileli klasik model perdelerde 1’e 2,5 metreden 10 metre kumaş kullanılır. Dolayısı ile mekanizma fiyatı ile kumaş fiyatı birbirine denk gelir.

  Büyük Pencereler : Büyük pencerelerde yerlere kadar uzanan düz renk tüller, pano ve balon kadife, tafta, sonil kumaştan yapılmış perdeler mekanı daha ayrıcalıklı gösterecektir. Perdelik kumaştan yaptırılabilecek duvar panosu ve küçük süs yastıkları mekandaki dekorasyonu tamamlayacaktır.

  Bordo, yeşil, altın sarısı ve tonları, kahverengi, kırmızı, bej tonları salonlar için doğru seçimdir. Kendinden desenli dokumalar klasik bir havayı yansıtırken; sadece tül kullanılmış camlar modern spor ve ferah bir salon etkisini verir.

  Çocuk Odaları : Çocuk odalarında perdeler abartıdan uzak olmalıdır. Aydınlık, ferah ama sevimli mekanlar yakalayabilmek için ince dokunuşlu kumaşları tercih etmeliyiz, yarım perde ve tüller ideal seçimlerdir.

  Tüller erkek çocukları için çizgi film kahramanlarının olduğu, kızlar için çiçekli desenler tercih edilmelidir. Pile payları 1’e 2 olmalıdır fazla olursa sadeliğini kaybedebilir. Desenli kumaştan yapılacak olan duvar panoları ortamı daha da sevimli gösterecektir. Az metrajlı kumaş kullanılacağı için parça tüllerden alınıp daha da ucuza mal edilebilir. 

  Mutfak : Mutfaklar evin en çok hava ve ışık alması gereken yerleridir. Çünkü gün boyu yemek ve ısı dolayısı ile havasız kalıp diğer odalara pis koku yayılmasına neden olur. Mutfaklarda kolay yıkanabilen sentetik dokumalar veya piyasada ahşap, alüminyum mikro jaluzi olarak satılan katlamalı perdelikler tercih etmeliyiz. Kumaş tercih edilecekse kısa düz, açık renk modeller tercih edilmelidir. Jaluzi hem yıkama hem de kullanış açısından daha doğru tercihtir. Mutfakları modern ve havadar gösteren jaluziler 2-3 dakikada banyoda musluğun altında yıkanabilme özelliğine sahiptir.

  Yatak odaları : Yatak odası perdeleri fantezi ve renkli olabilir. Yere kadar uzanan ipek vual veya sentetik ipek, desenli dokuma tüller ideal seçim olacaktır. Kadife, ipek santuk, tafta, saten kumaşlardan yapılmış perdeler yatak odalarındaki gizemi daha da ortaya çıkaracaktır. Perdelik kumaşlardan yapılacak yatak örtüleri odayı daha şık hale getirecektir.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • AKTİF PERDE KOLTUK VE PERDE KUMAŞLARIMIZ

  AKTİF PERDE KOLTUK VE PERDE KUMAŞLARIMIZ

  11 / 02 / 2012
   54
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • aktif perde ile bilgilenelim ...

  aktif perde ile bilgilenelim ...

  08 / 03 / 2012
  Polyester Stor Perde

  Polyester stor perdeler; işyerlerinde evlerde kullanılabilen bu perde çeşidi özellikle güneşlik olarak tercih edilmektedir.Diğer perde çeşitlerine nazaran daha ekonomik olan bu perdelerin renk çeşitliliği de oldukça fazladır. Polyester kumaşlar imalat aşamasında , apre denilen sertleştirici bir işleme tabi tutulmaktadırlar . Bu işlem kumaşları sertleştirirken , dayanıklılığını artırıcı bir etki sağlar. Polyester perdeler silinerek temizlenebilirler Diğer kumaş stor perde uygulamalarında olduğu gibi, perde eteklerine işleme ,boncuk ve su taşı uygulanması mümkündür.Yaylı,zincirli ve motorlu uygulanabilmektedir.
  Polyester stor perdelerde çok çeşitli desen ve renk seçeneği bulunmaktadır. Evinizin ve iş yerinizin dizaynına uygun stor perde modelini uzman ekibimizin getireceği stor perde kataloğundan seçebilirsiniz. Stor perde etek kısmı resimdeki gibi sade olabildiği gibi isteğe göre etek oymalı , dantelli veya boncuklu da yapılabilir. Stor perde, mekanın bütünlüğüne uyumlu renk tonlarından seçilmesi önemlidir. Stor perdeler modern görünüşü ile bulunduğu ortama farklı bir hava katmaktadır. Çok fazla miktarda güneş ışığı alan evlerde stor perdelerin kullanılmasıyla rahatsız edici güneş ısısı ve ışığını engellemek mümkündür. Stor perdelerde çok farklı kumaş seçeneği bulunmaktadır bunlardan polyester , pamuk, keten, karartma, ve bu kumaşların karışımından oluşabilir. Dayanıklılık olarak polyester stor perdeler daha uzun ömürlüdür.

   

  Polyester polyurethane stor Stor curtain-drapes;

   

   a variation on this screen can be used in homes, workplaces, especially as the sun visor.This other screen types of curtains color variety compared to more economical as well. Polyester fabrics manufacturing phase, apre is subjected to a process called hardener. This process provides a domain sertleştirirken, strength-enhancing fabrics. Polyester curtains as with Other fabrics and large screen applications can be temizlenebilirler, the screen it is possible to move the water processing, beads and the foothills of the implementation.Strings, chains and the motor. Polyester large curtains in a variety of patterns and color options. Design of your home and business model expert team bring large curtains suitable for large screen, you can select catalog. Stor curtain skirt part can be as simple or beaded ruched skirt by request, carved can also be done. Large screen, selecting harmonious color tones of integrity is important. Large curtains with a different environment where modern appearance in the air. Curtains have a large amounts of sunlight area in large and annoying use of solar light from being available. Large curtains are very different fabric cotton, linen, polyester, seceneği of them, and this may occur if the mixture of dimming. Durability of polyester roller blinds for long service life.

  Boncuklu stor perde

  Boncuklu veya taşlı stor perdeler görünümleriyle çok şık bir duruş sergilerler. Son zamanlarda sutaşlı stor perdelerden sonra sıklıkla uygulanan boncuk ve taş uygulamaları aynı zamanda katlamalı perdelerin de etek kısımlarında da uygulanmakta, kumaşın rengine uygun dekoratif taşlar seçilerek veya isteğe göre farklı renklerde taşlar seçilerek uygulanmaktadır. Taş ve boncuklar saten kurdela ya dizilmiş durumdadır ve perdenin etek kısmına tutturulur.
  Boncuklu stor perdelerde farklı etek oyma modelleri ve farklı boncuk seçenekleri bulunmaktadır. Boncuklu stor perdelerin görünümü daha dikkat çekici olmaktadır.

  Boncuklu stor perdeler evlerin bütün odalarında ve mutfaklarda büyük oranda kullanılmaktadır. Özelikle kruvaze tül perde modelinin altında kullanılması ile genel görünüm uyumlu ve güzel olmaktadır. Boncuklu stor perdelerde farklı etek oyma modelleri ve farklı boncuk seçenekleri bulunmaktadır. Boncuklu stor perdelerin görünümü daha dikkat çekici olmaktadır.Boncuklu stor perdeler evlerin bütün odalarında ve mutfaklarda büyük oranda kullanılmaktadır. Özelikle kruvaze tül perde modelinin altında kullanılması ile genel görünüm uyumlu ve güzel olmaktadır.

  Beaded Stor Curtain
  A very elegant curtains beaded or Sterling stor. posture views After recently with crocked stor perdelerden beads and stone applications also often applied in skirt parts are being applied, the fabric folded curtains have a color by selecting the appropriate decorative stones or stones in different colors according to selectively implemented. Stones and beads satin Ribbons are lined up and the curtain skirt section is compressed or.
  Beaded bead different models and different skirt carving large curtains are available options. Beaded curtains view more notable.-stor- Beaded curtains, large rooms and kitchens are used to a great extent in all of the houses. Especially with the use of double breasted tulle curtain model overview compatible and beautiful under. Beaded bead different models and different skirt carving large curtains are available options. The remarkable view of curtains Beaded stor.All the rooms and kitchens of beaded curtains, blinds are used to a great extent. Especially with the use of double breasted tulle curtain model overview compatible and beautiful under.

  Karartma Stor Perde;

  Stor perde sistemi apreli kumaşın yani kolalı tabir ettiğimiz kumaşın, boruya sarılarak yan tarafına takılan mekanizma yardımıyla çalıştırılmasından ve etek kısmına kumaşın düzgün durması için geçirilen çıtadan meydana gelir. Stor perde mekanizmaları yaylı sistem ve zincirli sistem olduğu gibi uzaktan kumandalı da olabilir. Stor perde için özel olarak üretilen kumaşlar ülkemizde yerli üreticilerden ve ithal olarak İsveç, Almanya, Hollanda'dan temin edilmektedir.

  Stor perde sisteminde kullanılan black out yani karartma dediğimiz kumaşlar da yine ülkemizde üretilmeye başlamıştır. Karartma stor perdelerin kullanılmasında veya uygulanmasında amaç genellikle ışıksız ortam yaratmak, laboratuvar ortamları, dia gösterimi yapılan mekanlar, dershaneler, okullar, hastaneler, çalışma odaları,  brifing salonları, toplantı odaları, slayt gösterimi yapılacak mekanlar daha birçok sayılabilecek yerlerde kullanımda başarılı sonuç vermektedir. Karartma kumaşlar polyester, pamuk arkası beyaz veya kumaşın kendi renginde olabilir, alev almayan apre kaplı özel kumaşlar umumi mekanlar için yangına karşı emniyetli yanmayı geciktiren özelliğiyle tercih edilmektedir.


  Blackout Roller Blinds;

  Stor curtain call fabrics used in our country again, so the black out. produced darkening In implementing the use of curtains blackout blinds or purpose is usually to create a dark environment, the laboratory environments, the locations, courses, schools, media, representation of hospitals, study rooms, briefing halls, meeting rooms, can be considered to be of interest for many places in use slide-show successful results.Blackout fabrics in polyester, cotton back and white or can be covered with your own fabric, flame-coloured textile special that is not on the public interest against fire for finishing safely  combustion  delay feature is preferred.

   

  Ahşap stor perde;


  Stor perde kullanıldığı her mekana uyum sağlayan sade görünüşlü bir sistemdir. Stor perdeler bir çok farklı kumaş seçeneğine sahiptir.  Polyester, keten, pamuklu kumaş çeşitleri dışında güneşi önleyici, filtre edici, gölgeleyici ve karartıcı özelliklere sahip farklı kumaş seçenekleri de mevcuttur. Tek başına kullanılabildiği gibi çeşitli perdelerle de kullanılabilir. Kumaşları kendine özgü aprelidir. Kendi kataloğu dışındaki kumaşlarla kullanılamaz. Seçiminizi yaparken ihtiyacınıza yönelik kumaşları tercih etmelisiniz.

  Wood large screen;

  Large screen is a system that enables compliance to each location that uses simple-looking. Roller blinds have the option to many different fabric. Polyester, linen, cotton fabrics, filter, other than the Sun preventive  depressing features different fabric options are also available. It can also be used as standalone is available in a variety of extendable. Fabrics unique aprel. Their catalog is not available outside of the fabrics. When making your selection, you should prefer fabrics for your needs.

  Motorlu Zebra Perde ;

  Motorlu perde sistemi hemen hemen bütün perde modellerinde kullanılabilmektedir. Teknolojiye paralel olarak gelişen perde modelleri motorlu sistemle çalışma mekanizmalarıdır. Günümüzde en çok sahne perdesi ve çatı perdelerinde kullanılmaktadır.Bunun yanında günlük yaşamda sıkça kullanılan stor perdelere uygulanan motorlarda rağbet görmektedir.

   
  Motorized curtain system;

  Motorized curtain system can be used in almost all screen models.Working with the system evolving in parallel with State-of-the-screen models motor mechanisms. Today, most stage curtain and roof perdelerinde.In addition, every day life often used in large-out curtains are applied to engines.

  Motorlu Sahne Perdesi;

  Tiyatro, gösteri salonu, konferans salonu gibi alanlarda kullanılan bir perde modelidir. uzaktan kumandalı veya butonlu seçenekleri mevcuttur. sahne perdesinde genellikle kadife kumaşlar kullanılır. kullanım alanı özelliklerine göre değişik şekillerde dikim ve montaj yapılabilmektedir.

  Motorized Stage Curtain;

  Fields such as theatre, performance Hall, a conference room, a screen model. remote control or the button options available. Uygur usually Velvet fabrics are used in the scene. usage in different ways according to the field properties and planting. mounting

  Katlamalı  Perde;

  Genellikle zincir kontrol mekanizması sayesinde aşağı ve yukarı hareketi sağlayan mutfak, salon ve Restoran gibi mekanlarda kullanılan şık bir perde sistemidir. her türlü kumaş seçeneği mevcuttur. katlamalı perde zincir kontrol mekanizmasının yanında motorlu sistem yada uzaktan kumanda uygulanabilmektedir. Katlamalı perdede uygulanabilecek malzeme çeşitleri bambu, hasır, tül ve kumaşlardır.

  Fold Screen;

  Usually the chain control mechanism that provides the up and down movement, living room with kitchen and Restaurant venues, such as a screen system used. available in any fabric option. fold screen, next to the motor system or remote control to control the chain mechanism.-varieties of bamboo, that can be applied to material act--Fold mat, tulle and produced at.
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • tatil için şimdi fethiye

  tatil için şimdi fethiye

  16 / 05 / 2012
  *** fully furnished pool villa for rent ***
  DAHA FAZLA BİLGİ
 • SERAP HN

  SERAP HN

  28 / 03 / 2014
  DAHA FAZLA BİLGİ
Belediye Cad. No: 17/49 Fethiye / MUĞLA
Tel: +90.252 612 40 93 Gsm: +90.555 993 15 32 Email: info@aktifperde.com